Metal Gear Hideout

 5.12.2021

09.10.2015 | Kategorie: MGSV

Videorecenze MGSV: The Phantom Pain

461.jpgMGSV: The Phantom Pain byl jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a okamžitě po vydání si získal oblibu u hráčů, ve velké míře i u těch, kteří se s Metal Gear sérií setkali poprvé. Hra byla promována jako chybějící část, která měla zodpovědět většinu otázek a uzavřít tak celou Metal Gear ságu. Dosahuje MGSV kvalit svých předchůdců? Dostál Hideo Kojima svých slov a naservíroval nám nejlepší díl série? Dozvíte se v naší videorecenzi, kterou naleznete uvnitř článku.
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

« | |... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18  ... | | »

Archiv novinek


28.06.2013

Kategorie

MGS: Legacy Collection trailer

420.pngPři příležitosti launche nové HD kolekce, Konami vydalo i nový trailer. Legacy Collection obsahuje MG1, MG2, MGS1(DLC kód), MGS2, MGS3, MGS4, PW a dokonce i oba digitální komiksy. Kolekce sice těchto dnech vychází v Americe, o Evropě bohužel moc slov zatím nepadlo...

Trailer
thx 2 Macek

Redaktor (solid__snake)


25.06.2013

Kategorie

Kojima zvažuje další remake MGS1

419.jpgJe tomu už 15 let, co byl vydán první 3D díl Metal Gear ságy. Na letošním E3 se Hideo Kojima rozpovídal o tom, že zvažuje převedení tohoto dílu, který víceméně definoval celý žánr, do nového FOX enginu s tím, že by vývoj přenechal nějakému externímu studiu. Nebylo by to poprvé - už v roce 2004 se MGS1 dočkalo své první předělávky. Tehdy ji mělo na starost studio Silicon Knights, přičemž taktéž běželo na, v té době, nejnovějím enginu od Konami, totožném s MGS2.

Zdroj: Gamespot

EDIT: Podle Kojimy šlo o chybu při překladu, žádný MGS remake zatím v plánu není, protože mu v tom brání MGSV. Byl by ale rád, kdyby se ho možná někdy v budoucnu ujal někdo jiný.

Redaktor (solid__snake)


21.06.2013

Kategorie

Kojima Productions Alert #4

418.gifMožná vám uniklo, že po několika letech se na scénu opět vrátili populární KP podcasty. Ten dnešní, v pořadí už čtvrtý, je navíc velmi zajímavý, protože potvrzuje či vyvrací spoustu teorií, které vyvolal nový trailer a celkově události posledních dní. Kromě toho se také dozvíte něco o ústřední písni, která v E3 traileru zazněla. Všechny podcasty najdete v odkazu níže a nejdůležitější informace, které tam zazněly, uvnitř novinky (upozorňuji, že se tam mohou nacházet mírné spoilery).

Hideoblog
thx 2 PYTHON
Čti dál

Redaktor (solid__snake)


13.06.2013

Kategorie

Kojima potvrzuje MGO + další novinky

417.jpgVčera jsme sice viděli nový trailer, ale to neznamená, že je všem novinkách konec. Kojima dnes potvrdil spoustu dalších informací v různých rozhovorech. Zopakoval to, co jsme věděli (či spíš nevěděli) už nějaký čas - stále se ještě rozhodnují, jak budou GZ a MGSV distribuovat, což opět víceméně potvrzuje, že se nejspíš na jednom disku neobjeví. Úžasná grafika, kterou jsme mohli vidět v traileru se v budoucnu ještě zlepší (pouze na next genu samozřejmě), usilují navíc i o to, aby hra běžela stále na 60 framů, pokud to bude možné. Dále přiblížil svou vizi otevřeného světa, který umožní hráčům prožít si MGSV po svém. Nejzajímavější informací ale nakonec bylo nečekané potvrzení Metal Gear Onlinu, který zatím v sérii nechyběl od MGS3:S. Na multiplayeru spolupracují s nově otevřeným Kojima Productions studiem v LA.

Zdroj: VG247 - rozhovor s Kojimou
EDIT: Kompletní rozhovor

Redaktor (solid__snake)


10.06.2013

Kategorie

MGSV - nový trailer

416.jpgNový trailer na očekavaný Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, se objevil hned ze startu E3, a to na konferenci Microsoftu. Představil nové i staronové postavy, gameplay ve zdálnlivě úplně otevřeném světě a nádhernou grafiku. Poslechnout si také můžete Kiefera Sutherlanda v roli Bog Bosse. Škoda dalších slov, podívejte se sami. Kojima také potvrdil, že MGSV se objeví na XBonu (a s největší pravděpodobností i na PS4).
E3 trailer

UPDATE: Kojima Productions vypustili o 3 minuty prodloužený trailer, ve skvělé kvalitě. Doporučuji!!
Prodloužený E3 trailer
THX 2 PYTHON

Redaktor (solid__snake)


Novinky

« | |... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23982 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout