Metal Gear Hideout

 5.12.2021


Herní menu


Metal Gear Online

Informace

  • Premiéra:12.6.2008
  • Výrobce: Kojima Productions
  • Vydavatel: Konami
  • Oficiální web: klikni zde

Hlášky

  • Meryl Silverburgh: Is your age of heroes finally over?
232.png

Jakákoli vaše Metal Gear tvorba se může objevit na Metal Gear Store. Stačí napsat na admin@metalgearsolid.cz

Speciální postavy

Tady je seznam všech Unikátních Postav, jejich skillů, schopností a speciální výbavy, jako zbraně apod. přístupné pouze pro ně. Takovou zbraň nelze postavě vzít, takže zapomeňte na to že by jste běhali po mapě s Raidenovou katanou apod. Skilly speciálních postav nikde nejsou vypsané, proto jsem se je pokoušel odhadnout, takže tam můžou být chyby. Hlavní účel této sekce jsou hlavně jedinečné schopnosti těchto postav.


Old Snake

Skilly "Legendary Hero":
Handgun 3
SMG+ 3
Assault Rigle+ 3
Shotgun+ 3
Sniper Rifle+ 3
Surveyor 3
Quarterback 3
Trickster 3
CQC Special - Ultimátní forma CQC, stejná jako CQC EX, ale silnější.
Runner 1
Blades+ 3
SOP Stealth Special - Totální imunity na SOP skilly a zbraně (pouze v SNE).
Scanner 3
Speciální vybavení:
OCTOCAMO - Umožnuje vám splynout s okolím a stát se tak neviditelným (pouze v SNE).
SOLID EYE - Dává vám data o dění na bojišti a má i režim nočního vidění (pouze v SNE).

Schopnosti:
BODY SEARCH - Pokud nějakého nepřítele znehybníte zamířením na jeho záda tzv. hold up, můžete ho prohledat, čímž mu seberete vše co u sebe má (včetně DOGTAG) až na STUN KNIFE. Bohužel se při tom nelze hýbat a ani to libovloně přerušit, tudíž jste při tom velice zranitelní.

Popis:

Old Snake dokáže prostřednictvím CQC okamžitě omráčit nepřítele. Jeho další předností je OctoCamo a FaceCamo společně s Threat Ring, který detekuje pozici všech nepřátel, kteří jsou nablízku. Nesmíme zapomenout zmínit i Solid Eye, díky kterému můžete vidět popisky u jednotlivých předmětů a který se dá také přepnout do módu nočního vidění. Pokud se Snake dá do boje s Liquidem, zakřičí jeho jméno.
Liquid Ocelot

Skilly "Guns of the Patriots":
Handgun+ 3
SMG+ 3
Assault Rifle+ 3
Shotgun+ 3
Sniper Rifle+ 3
Surveyor 3
Quarterback 3
Trickster 3
CQC Special - Ultimátní forma CQC, stejná jako CQC EX, ale silnější.
Runner 1
Blades+ 3
Scanner 3
Speciální vybavení:
G.O.P.
Stojí 0 GP. "Výstřel" zabrání zasaženému používat zbraně na několik vteřin. Sekundární výstřel (R2) vyřadí z boje všechny zasažené nepřátele ve vaší blízkosti, stejně jako SOP DESTAB.

THOR. 45-70
1 náboj / zásobník.
Maximum nábojů je 30.
Stojí 1000 GP.
Ultimátní Handgun s ničivou silou a schopností srazit na zem jedním zásahem na libovolnou vzdálenost.

Schopnosti:
TIME RESET - Pokud Liquid zemře pár vteřin před koncem hry (tak aby se už nestihl respawnovat) automaticky se aktivuje tato schopnost, která po krátké animaci přidá hře 60 vteřin a Liquida respawnuje na místě jeho smrti.
CQC COMBO - Místo klasického CQC komba Liquid útočí pouze pěstmi s tím že jeho poslední rána dává sama o sobě damage 100% nepřítelově stamině. Je však pomalá a místo ní se dá zmáčknutím R2 udělat útok hlavo, který je rychlejší, ale ubírá jen 75% staminy.

Popis:

Liquid Ocelot může díky své moci nad SOP dočasně zablokovat nepřátelům zbraně nebo jim způsobit záchvat deaktivací nanostrojů. Stejně jako Old Snake i Ocelot má CQC EX, přičemž jeho trojkombo může být zakončeno buď velice silným úderem nebo čelíčkem. Když drží nepřítele pod krkem, může ho paralyzovat pomocí Stun Knife. Jeho speciální zbraň, Thor .45-70, se sice musí nabíjet s každým výstřelem, ale na druhou stranu způsobí nepřátelům obrovské zranění. Když spatří Snaka, vykřikne jeho jméno a neodpustí si svou typickou hlášku "You're pretty good!", když je střelen do hlavy. Pokud je Liquid zabit a nestihne se respawnout do vypršení času, časový limit zápasu je resetován na původní hodnotu. Liquid dokonce může po skončení zápasu změnit jeho výsledek. To však může udělat pouze jednou za hru.
Meryl

Skilly "Fiery Leader":
Handgun+ 3
SMG+ 2
Assault RIFLE+ 2
Shotgun+ 2
Sniper Rifle+ 2
Surveyor 1
Surveyor Special - Účinnější než Surveyor 3, ale pouze pro D.E. (L.B.)
CQC+ 2
Blades+ 2
Runner 1
Qucik Recovery 3
Monomania 3
Narc 3
Scanner 3
Speciální vybavení:
D.E. (L.B.)
7 nábojů / zásobník.
Maximum nábojů je 56.
Stojí 1000 DP.
Upravená verze D.E., která má SCOPE s přiblížením 3x a 10x (stejně jako Sniper Rifle). Je přesnější a má mnohem větší dosah Auto Aim (srovnatelný s Mk. 23).

Schopnosti:
NO RELOAD - Pokud má Meryl D.E. a D.E. (L.B.) nemusí nabíjet, vždy po vystřílení zásobníku automaticky přehodí na druhou zbraň a může střílet dál dokud jí nedojdou VŠECHNY náboje.
TACTICAL COMMAND - Když Meryl míří, můžete pomocí směrových šipek hýbat jednou rukou, a tím ukazovat jeden ze čtyř směrů. Můžete tím rychle ukázat spoluhráčům kterou stranou se mají vydat, nebo jestli mají stát.
CQC COMBO - Meryl má stejné kombo jako běžný voják, ale její třetí útok je kopnutí z otočky do výše hlavy, kterému se dá lehce uhnout tím že se sehnete.

Popis:

Když Meryl zasalutuje v přítomnosti svých spojenců, začne se jim rychleji dobíjet stamina. Má CQC+ Level 2 a několik skillů na 3. levelu, mezi které patří Monomania, Narc, Scanner, Qucik Recovery a Handgun+. Její speciální zbraní je Desert Eagle Long Barell se zaměřovačem. Jak Meryl, tak i Johnny pláčou, když je jeden z nich zabit v bitvě.
Johnny (Akiba)

Skilly "Trap Otaku":
Handgun+ 3
SMG+ 1
Assault Rifle+ 3
Shotgun+ 1
Sniper Rifle+ 2
Surveyor 1
Surveyor Special - Účinnější než Surveyor 3, ale pouze pro XM8 COMPACT.
Trickster 3
CQC None - Neschopnost jakékoliv formy CQC, ani základního shození protivníka na zem.
Runner 1
SOP Stealth Special - Zobrazí vám všechny pasti ve vašem okolí, ale nemůžete se o tato data dělit s ostatními.
Sixth Sense Special
Speciální vybavení:
XM8 COMPACT
30 nábojů / zásobník.
Maximum nábojů je 180.
Stojí 1000 DP.
Upravená verze XM8, která je menší a má o dva zásobníky munice navíc.

M82A2
10 nábojů / zásobník.
Maximum nábojů je 40.
Stojí 10000 DP.
Ultimátní Sniper Rifle, ketrá zabíjí jediným zásahem.

Schopnosti:
TRAP DISARM - Pokud se Johnny dostane blízko k pasti můžete jí zmáčknutím trojúhelníku dálkově zneškodnit (nefunguje na MAGAZINE) a následně sebrat.
I'M SORRY!!! - Pokud zasáhnete vašeho spoluhráče, Johnny poklekne a začne se mu omlouvat, to tak strašné není, ale Johnny se při tom nemůže hýbat, ani útočit dokud tato animace neskončí.
OMGWTFBBQ?! - Pokud zabijete 3 a více nepřátel na jedno respawnutí Johnny se na místě pose*e. Během animace se nemůžete hýbat a kdokoliv se k vám následně přiblíží bude dočasně znehybněn jako kdyby jej zasáhl SMOKE GRENADE.

Popis:

Johnny na bitevním poli prohlédne každou past, dokáže ji zneškodnit a udělat z ní předmět. Pokud Johnny zabije tři vojáky za sebou, začne ho zlobit jeho pověstný průjem. V důsledku toho Johnny vypustí enormně smradlavý plyn, který na chvíli potrápí jak nepřátele, tak i spojence. Pokud Johnny zraní někoho ze svého týmu, začne se mu hluboce omlouvat, čímž se stává lehkým terčem pro nepřátele. Johnny nemůže používat CQC ani SOP, jelikož nemá nanostroje. Mezi jeho speciální zbraně patří XM8 Compact a M82A2 Sniper Rifle, který protivníka zabije ať už do něj střelíte z jakékoli vzdálenosti.
Raiden

Skilly "White-Blooded Scout":
Handgun+ 3
CQC+ 2
Blades + SPECIAL - Umožnuje Raidenovi používat HF. Blade a má srovnatelné vlastnosti jako Blades+ 3.
Runner SPECIAL - Nejvyšší forma Runner skillu, ještě rychlejší než Runner 3.
SOP Stealth Special - Raiden nemá žádné nanostroje, tudíž má totální imunitu na SOP skilly a zbraně.
Toughness 2
Qucik Recovery 2
Sixth Sense Special - Zobrazí vám všechny pasti ve vašem okolí, ale nemůžete se o tato data dělit s ostatními.
Speciální vybavení:
HF. BLADE
Má nekonečno nábojů / nožů.
Stojí 0 DP.
Meč umožnující vám sekat a bodat vaše nepřátele, jedno seknutí ubere až 50% zdraví a bodnutí 100%. Dá se použít i tupá strana meče, pro omráčení místo zabití. Také vám dává užitečnou schopnost vykrývat veškeré střely směřující na vás ze předu.

T. KNIFE
Stojí 1000 DP.
Házecí nůž, který je velice přesný a má neomezený dolet. Narozdíl od Vampa je Raiden hází pomaleji, ale za to jsou silnější.

Schopnosti:
BULLET DEFLECTION - Raiden může mečem odrážet veškeré střely, které na něj letí svým mečem, ale pouze zepředu a pokud stojí tak jsou jeho nohy zranitelné.
CQC COMBO - Místo klasického komba má Raiden dva údery, po kterých si stoupne na ruce a točí nohami (jako taková vrtule :D ), toto točení se dá dělat libovolně dlouho, stačí mačkat R1. Podivuhodně tento útok zasáhne i ležící soupeře (i když se jich Raiden vůbec nedotýká).

Popis:

Raiden může spadnout z jakékoli výšky bez újmy na zdraví nebo skákat na plošiny, na které byste normálně potřebovali pomoc od spolubojovníků. Raiden sice nemá nanostroje, ale má meč High Frequency Blade, se kterým může nepřátele jak zabít, tak i omráčit. Meč dokonce dokáže i odrazit některé nepřátelské útoky. Jeho dalšími speciálními zbraněmi jsou Mk.23 a házecí nože. Když je jeho helma zavřená, může vidět všechny pasti na mapě. Raiden dobře ovládá CQC, je přeborník v podřezávání krků a je také mnohem rychlejší, než ostatní postavy.


Vamp

Skilly "Undead Blade":
CQC+ 2
Blades+ Special - Umožnuje Vampovi používat Combat Knife a má srovnatelné vlastnosti jako Blades+ 3.
Runner Special - Nejvyšší forma Runner skillu, ještě rychlejší než Runner 3.
Toughness 2
Qucik Recovery 2
Sixth Sense 3
Speciální vybavení:
COMBAT KNIFE
Stojí 0 DP.
Veliký nůž který je Vampova hlavní zbraň, může s ním sekat a bodat. Má stejnou sílu jako Raidenův H.F. BLADE, ale má pouze ostrou stranu.

T. KNIFE
Má nekonečno nábojů / nožů.
Stojí 1000 DP.
Házecí nože, které mají neomezený dolet. Nejosu tak přesné a silné jako Raidenovi, ale Vamp hází tři současně a to do několika směrů. Pokud používáte Auto Aim tak nože poletí na nepřítele jako naváděné střely všechny.

Schopnosti:
IMMORTALITY - Po každé své smrti se Vamp respawnuje přímo tam kde zemřel, místo respawnu na BASE jak to mají běžní vojáci.
BULLET DANCE - Vamp má místo úskoků různé piruetky apod. Ty kupodivu nejsou jen pro zábavu, ale jsou vcelku užitečné, protože je při nich Vamp NEZASAŽITELNÝ (poznáte to podle leche modré aury okolo něj) a také tím kohokoliv v jeho blízkosti srazí na zem, kde ho může Vamp lehce dorazit COMBAT KNIFE.
CQC COMBO - Vamp má klasické kombo, ale je zakončeno kopancem ze zhora na hlavu soupeře.

Popis:

Vamp může stejně jako Raiden spadnout z jakékoli výšky bez újmy na zdraví nebo skákat na plošiny, na které byste normálně potřebovali pomoc od spolubojovníků. Je expertem, co se týče používání Combat Knife a házecích nožů. Když Vamp zemře, oživne za několik sekund a to na místě, kde zemřel. Vamp dobře ovládá CQC, je přeborník v podřezávání krků a je také mnohem rychlejší, než ostatní postavy.
Mei Ling

Skilly "Remote Captain":
CQC None - Neschopnost jakékoliv formy CQC, ani základního shození protivníka na zem. Pokus o CQC ve stoje vás dočasně znehybní.
Charm
Qucik Recovery 2
Monomania 3
Scanner EX
Speciální vybavení:
MISSOURI
Stojí 0 DP.
MISSOURI vystřelí ze svých děl na místo kam ukážete, výbuch má rozsah a sílu jako RPG-7.

S. SONAR
Stojí 0 DP.
Umožní vám vidět všechny hráče na které zaměříte i přes zdi a to na vzdálenost cca 30 metrů. Ignoruje SOP STEALTH. O tato data se můžete s ostatními hráči dělit přes SOP.

Schopnosti:
NON COMBATANT - Mei Ling nedokáže používat žádné zbraně, kromě těch se kterými začíná, proto i kdyby dostala kupříkladu M4 CUSTOM tak z ní ani jednou nevystřelí.

Popis:

Kapitánka Mei Ling může přikázat lodi USS Missouri, aby vybombardovala část mapy. Mei Ling je však hlavně skvělým průzkumník, jelikož její Soliton Radar dokáže odhalit přítomnost nepřátel, kteří jsou nablízku. Mei Ling kromě trojkomba nemůže použít žádný CQC útok, naproti tomu má ale skill Scanner EX.
Metal Gear Mk. II

Skilly "Invisible Buddy"

Speciální vybavení:
STEALTH - Identické STEALTH jako má v MGS4, nebo jaké se používá při TSNE.
MANIPULATOR - Můžete jej použít k salutování, kradení známek, klepání na zeď, zneškodňování pastí a také a to hlavně k elektrickým šokům, které mají stejný účinek jako šok od STUN KNIFE, tudíž ubere 100% staminy své oběti.
DISPLAY MAG. - Na displayi Mk. II se objeví obrázek z MAGAZINE se stejným efektem jako má MAGAZINE sám, tudíž znehybní nepřítele, aby se nebránil případným elektrošokům.

Schopnosti:
DOGTAG DELIVERY - Jako jediná postava může Mk. II manipulovat s DOGTAG, které vypadnou z omráčených nepřátel. A to tak že je může odnést na libovolné místo. Ale pozor, Mk. II se při tom plně zviditelní a pohyb známky je vidět na mapě.

Popis:

Druhou speciální postavou je Metal Gear Mk.II, který dělá Snakovi na bojišti společnost. Stejně jako v MGS4, i v MGO může aktivovat neviditelnost. Dokáže i upoutat pozornost nepřátel tím, že na své obrazovce zobrazí nemravné časopisy. Pomocí zbraně Manipulator může paralyzovat nepřátele, sbírat pro Snaka psí známky, zneškodnit mechanické pasti nebo klepat na zdi.

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23982 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout