Metal Gear Hideout

 5.12.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Fanouškovský komiks Metal Gear Solid: Ghosts

Datum: 10.05.2014
Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

435.jpg Fanoušek Metal Gear série James Israelson se rozhodl vzdát hold svým oblíbeným videohrám a dal se do práce na komiksu Metal Gear Solid: Ghosts. Autorem nádherných komiksových kreseb je Bagus Hutomo, jehož styl připomíná tvorbu Ashleyho Wooda, který nakreslil MGS komiksy a cutscény v MGS: Portable Ops a MGS: Peace Walker. Jak komiks vypadá a o čem vlastně je se dozvíte dále v novince.

UPDATE: Podpořte projekt na Indiegogo.

METAL GEAR SOLID: GHOSTS

12 let po událostech v Metal Gear Solid 4 svět padul do rukou teroristické skupiny známé jako The Mantis Corp vedené někým, kdo o sobě tvrdí, že je Psycho Mantis. Jediný, kdo může zachránit svět, je legendární hrdina Solid Snake, který byl dosud pokládán za mrtvého.


Příběh popisuje válku mezi jednotkami Psycho Mantise a povstalci vedenými plukovníkem Royem Campbellem a Halem „Otaconem“ Emmerichem.
V komiksu se objevuje mnoho postav z Metal Gear Solid univerza včetně:


  • Sunny Emmerich - Nyní velitelka komanda a zběhlá hackerka.
  • John/“Little John“ – Syn Raidena s Rose je také aktivním členem odboje, ale kvůli jeho vznětlivé povaze by ho někdo mohl považovat za nestabilního.
  • Hal „Otacon“ Emmerich – Snakův nejlepší přítel. Posledních dvanáct let ho život nešetřil. Během prvního útoku na Spojené státy jednotkami The Mantis Corp, byla jeho žena a jeho děti zavražděny přímo před ním. V současnosti využívá svých počítačových dovedností, aby koordinoval jednotky odboje v terénu a pomstil tak smrt své rodiny.
  • Plukovník Roy Campbell – Věk ho vůbec nešetřil. Připoutaný na invalidní vozík pomáhá koordinovat útoky na The Mantis Crop, zatímco se snaží smířit se smrtí své dcery Meryl, která zemřela na počátku války.
  • A další...


Prozatím bylo zveřejněno 8 stran, další jsou v plánu. Projekt ale začíná narážet na finanční bariéry, a proto potřebuje pomoc fandů. Sledujte projekt na Facebooku, kde se dozvíte další informace.Čtěte komiks: http://tapastic.com/episode/33429
Sledujte MGS: Ghosts na Facebooku: https://www.facebook.com/MGSGHOSTS

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23982 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout